Jin jóga

 

Podzimní trimestr 14.9. – 11.12. 2020
Pondělí 17:30 - 19:00
Jógamatka, Gorkého 44 (Nina) Volná místa
 

Cena kurzu o 12 setkáních je 1920-. Náhrady zmeškaných hodin jsou možné v našich ostatních kurzech. Dotazy na jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky přes rezervační systém zde.

Praxe jin jógy se odlišuje od lekcí klasických a dynamických, kde se pracuje především se svaly. V jin józe cvičíme pasivně, odevzdáváme se ásanám. Cílíme na hlubší vrstvy v našem těle, především fascie. Fascie se nacházejí v celém těle, jsou součástí pojivové tkáně, obalují svaly, šlachy, klouby a kosti. Jinové ásany udržujeme přibližně 3-5 minut, zaujmeme pro nás pohodlnou pozici, zcela se v ní uvolníme a tím umožníme přítok energie a výživy do pojivových tkání. Je velice jemná, vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

Jin jóga nabízí tichost, klid a respekt k potřebám našeho těla. Delší výdrží v pozicích umožňuje setkání se svým vnitřním já, s nejrůznějšími emocemi. Setrvávání v nehybnosti nás učí zacházet s emocemi a přitom zůstat v klidu nejen na jógamatce, ale i v realitě každodenního života. Jinovou praxí prohlubujeme v józe své prožitky a schopnost reflexe, doplňujeme naši jangovou - aktivní, dynamickou - část života.

Tak se společně zastavme, nadechněme, uvolňujme svá těla a nechme v nich proudit energii – čchi.

Telefon a e-mail:

776 361 332 (Nina)

774 844 685 (Jitka)

 

jakodomajoga@gmail.com

 

Napište nám

Připojte se k naší jógové komunitě na Facebooku a Instagrame

  • Wix Facebook page
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now