top of page
zuzka cviceni deti_31a.jpg

Jóga pro děti

 

Kurz: Jóga pro děti 3 - 6 let (a jejich rodiče, pokud budou chtít :))
Termín: 5. 1. - 30. 3. (13 lekcí)
Čas: čtvrtek 15:45 - 16:30
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Alžběta Vaculčiaková
Cena: 2210 Kč

Máte možnost zaplatit si první lekci (170,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Náhrady za absence na jiných lekcích přes Sportimea. Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde. ​Dotazy na jakodomajoga@gmail.com.

 

Jóga zná pozice, ze kterých můžeme vymyslet spooooooooustu příběhů. V pohybu je oživíme, představivostí dokreslíme ty nejzábavnější detaily a na chvíli proměníme naše fantazie ve skutečnost. A pak? Pak už jen budeme pozorovat, jak je nám hezky na těle i na duši. Pojďme spolu do toho! Propojením fyzického divadla s prvky jógy se dostaneme na místa, kde jsme ještě nebyli a
díky těmto výpravám se lépe poznáme. Poznávat budeme svoje tělo - jak se hýbe, svoji mysl - co všechno vymýšlí a také své srdce, protože toho pořád tolik prožívá a my chceme být u toho. Jóga nám pomůže v tom, abychom zůstali vědomí a zvědaví. Prozkoumáme radost z pohybu a možná i to, z čeho máme strach. Ale hlavně se uvolníme, aby náš život byl zase o něco krásnější!

Na co se můžete těšit:
- na to, že budeme SPOLU
- na pohyb spojený s příběhem, který vzniká a zase zaniká a je cvičením i když tak vůbec nevypadá
- na setkání se svým tělem i prožíváním
- na to, že se budeme vzájemně vnímat a inspirovat
- na volný prostor, který si zaplníme jen tím, co máme rádi

Co určitě nečekejte:
- striktní jógové lekce
- poradnu správného psycho-motorického vývoje a fyzioterapeutické cvičení
- umělohmotné a barevné pomůcky
- nudu 

Když se zapojí rodiče, bude to krásné! Pokud chtějí rodiče počkat ve studiu, nebo si jít na chvíli po svých, a nechat dítko cvičit samotné, je to také možné - záleží, co bude lépe fungovat pro vás.

bottom of page