zuzka cviceni deti_31a.jpg

Jóga pro děti

 

Kurz: Jógové hrátky s kašpárkem (pro děti 1,5 - 3 roky) poslední volné místo
Termín: 4. 4. - 20. 6. 2022 (11 lekcí)
Čas: pondělí 10:45 - 11:45
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Vendula Ševčík
Cena:  1 650 

Lekce pro rodiče a jejich chodící batolata začíná čvtrhodinkou opičí dráhy při které si pilujeme hrubou motoriku a učíme se cítit se bezpečně v neznámém prostoru naplněném cizími lidmi. Poté zavoláme písničkou kašpárka, který naše cvičení doprovází. Po přivítání s kašpárkem ještě přivítáme sluníčko a následně se již pustíme do programu plného prstových her, básniček s pohybem a zvířátkových ásan, abychom se krásně protáhli a naučili se něco nového. Zkusíme si také zahrát jednoduché pohybové hry s ostatními, samozřejmě v tandemu s mámou či tátou, říct své jméno nebo rytmizovat a vyťukávat říkadla na ozvučná dřívka. Témata říkanek, písní a her jsou vždy přizpůsobovány tomu, co se aktuálně děje v přírodě a kolem nás. Když se batolátko přestává soustředit, začíná ta pravá doba pro cvičení mámy nebo táty. Společně se protáhneme a posílíme nejnamáhanější oblasti beder a hrudní páteře, ramen a krku a vložíme také pár ásan. Cvičení pro rodiče netrvá déle než dvacet minut, ale pokouší se být komplexní. Po cvičení rodičů ještě přichází oblíbená část cvičení s padákem, kterou batolata milují, a poté se již rozloučíme s Kašpárkem a dáme si zaslouženou svačinu.

Cena kurzu o 11ti setkáních je 1 650 Kč. Možnost zaplatit si první lekci (150,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Náhrady za absence na jiných lekcích přes Sportimea.

Dotazy na jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.

Kurz: Kašpárkovy jógové pohádky (pro děti 3 - 6 let) volná místa
Termín: ? - 20. 6. 2022 - odloženo pro malý počet přihlášených, kurz rádi otevřeme při větším zájmu
Čas: pondělí 16:15 - 17:15
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Vendula Ševčík
Cena: 

Baví vaše dítě cvičení a pohádky? Zvu vás na malý jógový kurz využívající pohádková vyprávění o věcech běžných i vyjímečných doprovázená cvičením jógových ásan, dechových technik a relaxačních cvičení přizpůsobených možnostem dětí. Zahrajeme si také hry rozvíjející spolupráci a empatii, využijeme svůj hlas i rytmus. Nebude chybět ani jógový skřítek a malé tvoření, při kterém si bude moct zacvičit i máma nebo táta.

 

Cena kurzu záleží na počtu lekcí. Možnost zaplatit si první lekci (150,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Náhrady za absence na jiných lekcích přes Sportimea.

Dotazy na jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.