Jóga pro těhotné

 

Podzimní trimestr od 13.9. 2021
Pondělí 17:30 - 19:00 Jógamatka, Gorkého 44 (Nina).  Obsazeno
Čtvrtek 16:30 - 18:00 Jógamatka, Gorkého 44 (Verča B.).  Obsazeno

Cena 2 210,- (kurz v pondělí - 13 setkání), 2 040,- (kurz ve čtvrtek - 12 setkání). Možnost zaplatit si první lekci (170,-) a pak se rozhodnout, jestli budete v kurzu pokračovat.

Dotazy na jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky přes rezervační systém zde. Náhrady za absence na jiných lekcích přes Sportimea.

Jóga v našem pojetí je především SETKÁNÍ - kontakt s vaším miminkem, setkání v kruhu žen, propojení s vlastním dechem, tělem a jeho potřebami. Zaměřujeme se na vědomou práci se svaly pánevního dna, na protažení v těhotenství namáhaných oblastí - bedra, kyčle, celá záda..., provádíme ásany (jógové pozice), které vás připraví na porod. Učíme se správně dýchat, relaxovat, osvojit si polohy, které vám uleví v první době porodní...

Právě v období těhotenství máme ty nejlepší podmínky pro citlivé vnímání svého těla. Pokud jste doteď jógu cvičila a těhotenství probíhá bez komplikací, rozhodně pokračujte. A jestli zatím s jógou nemáte zkušenost, nastal dobrý čas začít ve speciálním kurzu jógy pro těhotné (gravidjógy).

Cvičení je vhodné pro ženy v 1., 2. i 3. trimestru. Cvičíme v menší intimní skupině, kde je prostor pro otázky, sdílení a individuální přístup. Stačí se přihlásit mailem, nevyžadujeme platby předem, abyste na první lekci mohla zakusit náš přístup a atmosféru setkání a zjistit, je-li to pro vás to pravé.