top of page

Jóga pro těhotné

 

ZIMNÍ TRIMESTR (leden - březen)
 
Nabízíme uzavřený kurz či otevřené lekce. Možnost zaplatit si v uzavřeném kurzu první lekci (190,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Náhrady za absence na jiných lekcích přes Sportimea.

​Dotazy na jakodomajoga@gmail.com.

Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.

Gravidjóga s Jitkou - otevřené lekce 
Termín: 3. 1. - 28. 3. 2023 
Čas: úterý 12:30 - 14:00 
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Jitka Balášová
Cena: 190 Kč / lekce

Jedná se o samostatné otevřené lekce, kdy si účastnice pouze rezervují místo přes tento link. Lekce se platí vždy v hotovosti 190 Kč přímo lektorce po lekci. 

Kurz: Gravidjóga s Naďou
Termín: 4. 1. - 29. 3. 2023 (13 lekcí)
Čas: středa 17:15 - 18:45
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Naďa Rucká
Cena: 2 470 Kč

Lekce gravidjógy vnímám jako úžasnou možnost, jak se ladit na sebe, miminko a svou intuici, což zužitkujeme nejen při porodu.

Ráda Vám k tomu nabídnu laskavou ásanovou praxi, pránájámu, mantry, koncentraci a relaxaci, práci s emocemi a také propojení s tradiční péčí o těhotnou ženu jako je třeba zavinování, vhled do rituálů a svůj pohled gynekologické fyzioterapeutky.

Budeme se držet na vlně ztišení mysli, vnímání a mění nechat plynout...

Těším se na Vás!

Naďa

Kurz: Gravidjóga s Ninou
Termín: 5. 1. - 15. 12. 2022 (13 lekcí)
Čas: čtvrtek 17:15 - 18:45
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Nina Urbánková
Cena: 2 470 Kč

Ak by som mala opísať kurz gravidjógy vedený mnou pár slovami, tak by to bolo: láskavý, vedomý a prožitkový.

Na svojich lekciách gravidjógy sa snažím vytvárať bezpečný priestor naplnený dôverou pre vzájomné zdieľanie, společné ticho a priestor pre napojenie sa na miminka.

Vediem ženy jemnou praxou, kedy sa zameriavame na oblasti, ktoré v tehotenstve potrebují viac starostlivosti, posilňujeme, uvolňujeme, skúšame rôzne dychové a relaxačné techniky, meditácie a každá si v tom môže nájsť to svoje.

Budem sa na vás tešiť.

Zo srdca

Nina

Jóga v našem pojetí je především SETKÁNÍ - kontakt s vaším miminkem, setkání v kruhu žen, propojení s vlastním dechem, tělem a jeho potřebami. Zaměřujeme se na vědomou práci se svaly pánevního dna, na protažení v těhotenství namáhaných oblastí - bedra, kyčle, celá záda..., provádíme ásany (jógové pozice), které vás připraví na porod. Učíme se správně dýchat, relaxovat, osvojit si polohy, které vám uleví v první době porodní...

Právě v období těhotenství máme ty nejlepší podmínky pro citlivé vnímání svého těla. Pokud jste doteď jógu cvičila a těhotenství probíhá bez komplikací, rozhodně pokračujte. A jestli zatím s jógou nemáte zkušenost, nastal dobrý čas začít ve speciálním kurzu jógy pro těhotné (gravidjógy).

Cvičení je vhodné pro ženy v 1., 2. i 3. trimestru. Cvičíme v menší intimní skupině, kde je prostor pro otázky, sdílení a individuální přístup. Stačí se přihlásit mailem, nevyžadujeme platby předem, abyste na první lekci mohla zakusit náš přístup a atmosféru setkání a zjistit, je-li to pro vás to pravé.

bottom of page