Jóga pro těhotné

 

Jarní trimestr od 1.4. 2021
Středa 17:30 - 18:30 Online kurz (Nina) od 14.4.  Volná místa

Cena 1200,- za kurz -10 setkání. Možnost zaplatit si první lekci (120,-) a pak se rozhodnout, jestli budete v kurzu pokračovat.

Dotazy na jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky přes rezervační systém zde.

Čtvrtek 10:00 - 11:00 Online otevřené lekce (Jitka) Volná místa

Rezervace jednotlivých lekcí zde. Lekce stojí 100,- . Rezervace nutná do 20:00 předchozího dne. 

Jóga v našem pojetí je především SETKÁNÍ - kontakt s vaším miminkem, setkání v kruhu žen, propojení s vlastním dechem, tělem a jeho potřebami. Zaměřujeme se na vědomou práci se svaly pánevního dna, na protažení v těhotenství namáhaných oblastí - bedra, kyčle, celá záda..., provádíme ásany (jógové pozice), které vás připraví na porod. Učíme se správně dýchat, relaxovat, osvojit si polohy, které vám uleví v první době porodní...

Právě v období těhotenství máme ty nejlepší podmínky pro citlivé vnímání svého těla. Pokud jste doteď jógu cvičila a těhotenství probíhá bez komplikací, rozhodně pokračujte. A jestli zatím s jógou nemáte zkušenost, nastal dobrý čas začít ve speciálním kurzu jógy pro těhotné (gravidjógy).

Cvičení je vhodné pro ženy v 1., 2. i 3. trimestru. Cvičíme v menší intimní skupině, kde je prostor pro otázky, sdílení a individuální přístup. Stačí se přihlásit mailem, nevyžadujeme platby předem, abyste na první lekci mohla zakusit náš přístup a atmosféru setkání a zjistit, je-li to pro vás to pravé.


Telefon a e-mail:

776 361 332 (Nina)

774 844 685 (Jitka)

 

jakodomajoga@gmail.com

 

Napište nám

Připojte se k naší jógové komunitě na Facebooku a Instagrame

  • Wix Facebook page
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now