Vánoční benefice 20.12. 

Ahoj jógíni a přátelé Jako doma, srdečně vás zveme na předvánoční setkání a benefiční lekce! 

 

Loni jsme pořádali dobročinný bazárek a podpořili organizaci Hurá na výlet! Bylo nám s vámi při těch kuchyňských rozhovorech, se svařákem a dobrotami skvěle! Takže už to tak vypadá, že zakládáme v naší jógové domácnosti tradici. Letos to však pojmeme trochu jinak.

Během dne vám nabídneme několik zajímavých lekcí a večer setkání zakončíme děkovným rituálem. Také vám nabídneme lístky do tomboly, kterou nám naplnili svými výrobky různí spříznění kreativci. Můžete se však za námi stavit kdykoli během dne jen tak, i kdyby se vám cvičit nechtělo - přijďte prostě na návštěvu, pobýt a spočinout na chvíli.

Přesný program najdete TU.

 

Důležitý je však záměr benefice! Nezveme vás na ni totiž jen my lektorky, ale také moje dobrá kamarádka Katka a její synáček. Právě tuto rodinu letos podpoříme ziskem z benefice. Seznamte se :)

EDVINEK se narodil 5. 12. vloni. Má vzácnou vývojovou vadu mozku, jmenuje se lissencefalie, "syndrom hladkého mozku", nemá mozkovou kůru rýhovanou. někdy to postihuje jen jeden mozkový lalok, někdy polovinu mozku, U Edvínka zjistili, že bohužel celý mozek. Tyto děti trpí téměř vždy epilepsií, u Edvínka se objevila v půl roce, a vážným psychomotorickým opožděním vývoje. Cvičíme Vojtovu metodu, chodili jsme k Jitce na Jógu pro mami a mimi, jezdíme do Prahy na akupunkturu, kraniosakrální terapii, do Oloumouce na orofaciální stimulaci, do Brna na fyzioterapii... je toho mnoho, co se mu snažíme poskytnout a modlíme se, aby jednou chodil a mluvil, což je bohužel u dětí s jeho diagnózou spíš vzácné. Nakonec ale, po tomto divokém roce, v dobrém a ve zlém, už se zaměřujeme víc než na to, co by jednou umět mohl, na to, co umí a dokáže teď. Každý pohled a každý úsměv je nesamozřejmý zázrak sám o sobě. Edvínek je velmi usměvavý chlapeček, má hluboké moudré oči, je to náš učitel a změnil nás všechny, kdo ho známe, k lepšímu. 

Katka

Telefon a e-mail:

776 361 332 (Nina)

774 844 685 (Jitka)

 

jakodomajoga@gmail.com

 

Napište nám

Připojte se k naší jógové komunitě na Facebooku

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now