Jóga s Jitkou

 

Podzimní trimestr 14.9. - 11.12. 2020
Polední jóga Volná místa
Pondělí 11:45 - 13:00, Jako doma, Úvoz 47 

Otevřené lekce bez předchozího hlášení. Cena 140,-.

Otevřená lekce klasické jógy. Od jemného rozhýbání kloubů a páteře, budeme pokračovat ke klasickým jógovým ásanám přizpůsobeným vašim možnostem a každé setkání završíme relaxací. Proplujeme společně v pohybu na vlně plného dechu do druhé půli dne. Rytmus poledního jógového setkání je inspirovaný sluncem - naše aktivita bude postupně zvolna stoupat a ke konci lekce zase zklidňovat a uzemňovat. Náplň pokaždé jiná, záměr však stejný: cítit se ve svém těle i mysli dobře a uvolněně, "jako doma".

Kurz hathajógy Obsazeno
Středa 17:15 - 18:45, Jógamatka, Gorkého 44 

Cena 1 920,-. Náhrady zmeškaných hodin jsou možné v našich ostatních kurzech

 

Jóga je jedna. Ale v moderním světě na sebe bere rozmanité podoby, které mohou působit skoro protichůdně. Záměrně kurz nazývám jednoduše, nevymezuji své lekce jedním stylem. V jógové praxi integruji více zdrojů, nejvíce vycházím z tradiční jógy podle Gítanandy a z jógové terapie. Lekce zaměřuji komplexně, věnujeme se nejen ásanám, ale i pránájámě, mantrám, relaxaci, nechybí ani sdílení ve skupině. Protože nejsme jen soubor svalů a kostí :) Mým cílem je, abyste odcházeli ze setkání s lehčím a pružnějším tělem, srdcem i myslí, inspirováni vlastními vhledy i společenstvím ostatních.

​Kurz je vhodný pro ty, kteří mají už nějakou zkušenost s jógou a chtějí ji dále rozvíjet. Pro připojení se ke skupině stačí váš upřímný zájem a postačí vám minimální základ. Pro úplné nováčky doporučuji kurz Fyziojóga, který vedou fyzioterapeutka. S jógou je dobré začít od těla a naučit se základní pozice spolu s dechem korektně. Nováčci jsou vítaní i v kurzech Jin jóga, Morning yoga, Yoga with Janaki a v otevřených lekcích Polední jógy

Telefon a e-mail:

776 361 332 (Nina)

774 844 685 (Jitka)

 

jakodomajoga@gmail.com

 

Napište nám

Připojte se k naší jógové komunitě na Facebooku a Instagrame

  • Wix Facebook page
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now